До відома батьків


ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ УЧНІВ ПІД ЧАС КАНІКУЛДЛЯ БАТЬКІВ...


Про зміну термінів подачі документів для зарахування в перший класПОРАДИ ЛІКАРЯ ОФТАЛЬМОЛОГА НА ПЕРІОД ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ І НЕ ТІЛЬКИ…


Гімнастика для очей (відео)ЗЗСО № 19 м. Полтави з 02.03.2020 року розпочинає приймання заяв про зарахування до першого класу на 2020-2021 н. р.
Прийом дітей до першого класу здійснюється відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 367 від 16.04.2018 року.

Запрошуємо на навчання в 10-х класах школи з такими профільними предметами: економіка (10-А), інформатика (10-Б), технології (10-В) у 2020-2021 н.р.


Інформація про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 3 класу


Інформація про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 7 класу


КОРОНАВІРУС - ПРОФІЛАКТИКА ТА ЛІКУВАННЯКОРОНАВІРУС, ЯК РОЗПІЗНАТИ ХВОРОБУ ТА ЯК ВБЕРЕГТИ СЕБЕ ВІД ЗАРАЖЕННЯХАРЧУВАННЯ У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ - ПРАВА БАТЬКІВПропонуємо ознайомитися із формами здобуття освіти відповідно до статті 9 закону України "Про освіту"


Про ЗНО-2020Інформація про мікрорайон, що його обслуговує Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»:
вул. Ціолковського (від початку до вул. Грушевського);
вул. Степового Фронту;
вул. Залізна;
пров. Залізний;
вул. Героїв АТО (від вулиці Ф. Матвієнка до вулиці М.Грушевського) - непарна сторона;
вул. Ф. Матвієнка.
Дітям, які вступають до першого класу школи, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено в зарахуванні.
У випадках, коли кількість заяв щодо вступу дитини до першого класу не за місцем проживання перевищує кількість вільних місць, перевага надається тим, чия заява була зареєстрована раніше.
Для прийому до першого класу батьки або особи, які їх заміняють, надають документи:
- заяву на ім’я директора школи;
- копію свідоцтва про народження дитини;
- медичну картку встановленого зразка.


Річний звіт керівника (2018-2019 н.р.)


Інформація щодо прийому до 1-х класів дітей з особливими освітніми потребами

У випадку, коли дитина потребує організації інклюзивної форми навчання у 2019/2020 н. р., Вам потрібно звернутися до Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради» (вул. І. Мазепи, 27а) для проходження комплексної психолого-педагогічної оцінки та отримання висновку ІРЦ) до 31.05.2019 року (до цієї дати здійснюється прийом документів до 1-х класів на тих дітей, які проживають на закріпленій території обслуговування). Повторно звертаємо Вашу увагу на те, що, відповідно до п. 33 Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 р. № 545, перед зарахуванням дитини з особливими освітніми потребами до закладу загальної середньої освіти, з метою створення у такому закладі умов для навчання дитини, її батьки (один з батьків) або законні представники звертаються до інклюзивно-ресурсного центру за шість місяців до початку навчального року.


Інформація про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 2 класу


Інформація про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 6 класу


Інформація про результати вибору електронних версій оригінал-макетів підручників для 11 класу


Інформація про використання бюджетних коштів у ІІІ-IV кварталах 2018 року


ЗВІТ керівника
Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»
перед батьківською та педагогічною громадськістю за 2017-2018 н. р., 17.05.2018 р.


Довідник навчальних закладів Полтавської області


Державна інспекція техногенної безпеки України пропонує пам'ятку для батьків для попередження нещасних випадків... Читати далі


21.11.2017 відбулося розширене засідання загальношкільного батьківського комітету та голів батьківських комітетів класів.
Читати далі


02.11.2017 відбулося чергове засідання загальношкільного батьківського комітету.
Читати даліІнформація для батьків школи № 19

За результатами ЗНО 2018 наша школа посіла 6 місце серед усіх шкіл (у тому числі ліцеїв та гімназій)


ЗВІТ керівника
Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 19 Полтавської міської ради Полтавської області»
перед батьківською та педагогічною громадськістю за 2016-2017 н. р., 23.05.2017 р.


Шановні батьки!

В електронному форматі підручники розміщено на сайтах

pidruchniki.net

4book.org/uchebniki-ukraina


У МІСТІ ПОЛТАВА УСКЛАДНИЛАСЯ СИТУАЦІЯ ЩОДО ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП.
ПОЛТАВСЬКЕ МІСЬКРАЙОННЕ УПРАВЛІННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ У ПОЛТАВСЬКІЙОБЛАСТІ ІНФОРМУЄ:

Благодійна акція «Назустріч мрії»

З 15 жовтня по 26 грудня у нашій школі буде проводитися щорічна благодійна акція «Назустріч мрії» у форматі виставки-ярмарку із тематикою «Мій рідний край», з метою нагадати яка в нас надзвичайно мальовнича Країна. Кожен рік діти та викладачі із добрим, відкритими серцями приймають участь у цій акції та долучаються до допомоги тим, хто дуже-дуже її потребує.

Інформація для батьків школи № 19

15 травня 2015 року на загальних зборах педагогічного колективу за участю представників батьківського колективу, ради школи та піклувальної ради було проведено звітування директора школи про виконану за рік роботу.
У доповіді директора школи наголошено на основних питаннях діяльності керівника, спрямованих на удосконалення навчально-виховного процесу, модернізацію матеріально-технічної бази школи. Особлива увага звернута на питання співпраці міської влади, батьківської громади та педагогічного колективу.
У школі на нашу думку така співпраця існує. Успіхи наших дітей цьому підтвердження.

Читати далі...

Лист МОН України ....

Що потрібно знати про туберкульоз?

Туберкульоз – соціально небезпечна інфекційна хвороба, що викликається мікобактеріями туберкульозу. Передається переважно повітряно-крапельним шляхом від хворої людини до здорової. Найчастіше вражає легені, але захворювання може виникнути в будь-якому іншому органі. За офіційною статистикою в Україні щорічно вперше діагностують туберкульоз у 32 тис. осіб, кожного дня реєструють 88 нових випадків захворювання, кожної години – 4 нові випадки захворювання. Виліковуються від туберкульозу близько 60% хворих, 8% хворих переривають лікування, не розуміючи трагічних наслідків цього, 12% - помирають. Останнім часом смертність від туберкульозу зменшилась.

Читати далі...

Щодо проведення спарених уроків

Відповідно до Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.008-01 (Затверджено Постановою Головного державного санітарного лікаря України 14.08.2001 № 63, погоджено листом Міністерства освіти і науки України 05.06.2001 № 1/12-145) пояснюємо: Для учнів 5-9-х класів спарені уроки допускаються при проведенні лабораторних і контрольних робіт, написанні творів, уроків трудового навчання. У 10-12-х класах допускається проведення спарених уроків з основних і профільних дисциплін (предметів) - п. 9.5 Державних санітарних правил і норм...

ПАМ'ЯТКА З ПРОФІЛАКТИКИ ГРИПУ ТА ІНШИХ ГОСТРИХ РЕСПІРАТОРНИХ ІНФЕКІЙ (ГРІ)

Грип є найбільш поширеним гострим респіраторним вірусним захворюванням, особливість якого у надзвичайно швидкому поширенні і вираженій інтоксикації. Механізм передачі вірусу грипу - повітряно-крапельний. Грип може призвести до тяжких ускладнень з боку легеневої, серцево-судинної, нервової, ендокринної систем.
ПРОФІЛАКТИКА ЗАХВОРЮВАНЬ
Профілактичні заходи спрямовані насамперед для підвищення резистентності організму до дії збудників грипу, а також інших ГРІ та ГРЗ. Ефективними, особливо у період підвищення захворюваності, фахівці відзначають наступні МЕТОДИ ПРОФІЛАКТИКИ:
- повноцінне харчування з включенням вітамінів у природному вигляді;
- загартовування та часте провітрювання приміщень;
- вживання загальнозміцнюючих та тонізуючо-імуномодулюючих препаратів та препаратів цілеспрямованої імуностимулюючої дії.
- профілактичні щеплення.
Високоефективними є рекомендації загального санітарно-гігієнічного спрямування, зокрема:
- Часто мити руки з милом, особливо після відвідування;
- Прикривати ніс та рот хустинкою (або одноразовими серветками), особливо при кашлі та чиханні;
- Широко застосовувати засоби нетрадиційної (народної) медицини, гомеопатичні препарати, оксолінову мазь.
НА ЩО НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИ УВАГУ:
- Існують деякі особливості клінічного перебігу грипу у різних вікових группах. У дітей молодшого віку передусім можуть з'явитися симптоми нейротоксикозу (блювання, судоми) навіть на тлі субфебрильної температури тіла. У осіб похилого віку на тлі ГРВІ загострюються серцево-судинні захворювання, активуються хронічні вогнища інфекції, що суттєво впливає на клінічні прояви грипу.
- Захворювання здебільшого починається гостро, з проявів загальної інтоксикації (озноб, відчуття жару, сильний головний біль, біль в очах). Хворого турбують загальна слабкість, ломота в попереку, крижах, суглобах, м'язовий біль, порушується сон. Привертає увагу вигляд обличчя хворого: гіперемія, одутлість, блискучі очі - загалом воно нагадує обличчя заплаканої дитини. Інкубаційний період при грипі коливається від декількох годин до 3 діб.
- Здебільшого на другу добу хвороби з'являється сухий кашель, починає турбувати біль у грудях. На 3-5 добу кашель м'якшає, з'являється незначна кількість слизового мокротиння. Носове дихання порушене через набряк слизової оболонки.
- Вже в перші години температура тіла може сягати 39-40°С, утримуватись на такому рівні 2-3 доби. Проте, якщо в подальшому гарячка продовжується або розвивається її друга хвиля (загалом триває довше 5-7 діб), це свідчить про розвиток бактеріальних ускладнень.
ЩО Ж РОБИТИ, ЯК ВБЕРЕГТИСЯ І НЕ ЗАХВОРІТИ НА ЦЮ НЕДУГУ?
Фахівці ВООЗ вважають ВАКЦИНАЦІЮ проти грипу не лише найдієвішим, але й найдешевшим засобом профілактики цього захворювання. Світовий досвід це підтверджує.
Лікування ГРВІ та грипу є складною проблемою, тому його має визначати лікар. Не потрібно займатись самолікуванням, це небезпечно! При своєчасному і правильному лікуванні хвороба закінчується повним одужанням.

БАЖАЄМО ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!

Поради батькам першокласників

Як Ви думаєте, чому першокласникам не ставлять оцінки? Перший рік навчання - період адаптації школяра до нового кола спілкування, до нового способу життя, до збільшення фізичного та емоційного навантаження. Щоб у дитини не сформувався комплекс неповноцінності через низку невдач, протягом першого року навчання старанність першокласників і їх успішність оцінюється винятково у словесній формі без застосування 12-бальної системи. Звикання до школи - тривалий індивідуальний процес. Згідно зі статистикою, тільки 50% дітей адаптується до нових умов і вимог протягом півроку. Другій половині потрібно більше часу. Від чого залежить тривалість адаптації? Перш за все, від того, чи була дитина психологічно готова до школи, а також від її стану здоров?я та рівня розвитку. Батькам першокласників слід розуміти, що адаптація до школи - це процес багатоплановий, тобто в ньому задіяно як фізіологічні явища, так і соціально-психологічні. Стосовно фізіологічної адаптації, медики відзначають, що більшість першокласників хворіє у вересні, деякі діти втрачають вагу в перші 2-3 місяці навчання, дехто скаржиться на втому, головний біль, стає примхливим. Це не дивно, оскільки на 6-річних малюків спадає лавина завдань, що вимагають від дітей розумових і фізичних зусиль. Соціально-психологічна адаптація полягає в освоєнні нового соціального статусу «учень», а також у налагодженні ефективного спілкування з однолітками і вчителем.

Читати далі...